WYSTAWA „Mali-Wielcy Bohaterowie”

Dołącz do nas, kiedy opowiadamy o dzieciach z wrodzoną przepukliną przeponową! Walczmy razem!

Co roku z okazji Dnia Świadomości o Wrodzonej Przepuklinie Przeponowej, Stowarzyszenie Rodziców Dzieci z Wrodzoną Przepukliną Przeponową i Innymi Wadami Wrodzonymi oraz Ich Rodzin „Zuzik” organizowało wystawę zdjęć dzieci, które urodziły się z tą wadą. Miejscem wystawy były szpitale, które pomagają naszym dzieciom: Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie, Instytut-Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

W tym roku ze względu na wprowadzony stan epidemii nie możemy zorganizować wystawy w szpitalu.

Zorganizowaliśmy wystawę dzieci „Mali-Wielcy Bohaterowie” na stronie internetowej oraz Facebooku Stowarzyszenia „Zuzik”.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy!

Dziękujemy wszystkim lekarzom, całemu personelowi medycznemu za ich trud i opiekę nad naszymi dziećmi. Z pewnością ucieszy ich widok małych pacjentów. Będzie inspiracją do dalszych działań i poszukiwań najnowszych metod leczenia.

Wiemy jak duże wsparcie dają roześmiane buzie naszych „Małych-Wielkich Bohaterów” innym rodzicom, którzy dopiero co dowiedzieli się o wadzie. Tak jak my kiedyś stanęliśmy przed trudną decyzją, tak teraz oni widząc nasze dzieci mają nadzieję, że można wygrać z tą ciężką wadą.

My już wiemy, że warto było walczyć. Pozytywną energią chcemy podzielić się z innymi.

Jeśli chcecie, aby zdjęcie Waszego dziecka zostało umieszczone na wystawie, prosimy o przesłanie z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku na adres:
kontakt@wpp-stowarzyszenie.pl

Stowarzyszenia „ZUZIK”: Małgorzata Witkowska,Justyna Majewska–Karandys, Monika Dąbrowska